KB01KW01-5F12-JF
Manufacturer Part Number:
KB01KW01-5F12-JF
Part of Description:
LED PANEL INDICATOR GRN 12V
Current :
20mA
Lamp Color :
Green
Lens Color :
Green
Lens Size :
11.60mm
Panel Cutout Dimensions :
0.48" (12.19mm)
Ratings :
DC
Type :
LED
Viewing Angle :
Voltage :
12V