KB01KW01-5C24-JC
Manufacturer Part Number:
KB01KW01-5C24-JC
Part of Description:
LED PANEL INDICATOR RED 24V
Current :
10mA
Lamp Color :
Red
Lens Color :
Red
Lens Size :
11.60mm
Panel Cutout Dimensions :
0.48" (12.19mm)
Ratings :
DC
Type :
LED
Viewing Angle :
Voltage :
24V