KB01KW01-5C12-JB
Manufacturer Part Number:
KB01KW01-5C12-JB
Part of Description:
LED PANEL INDICATOR RED 12V
Current :
20mA
Lamp Color :
Red
Lens Color :
Red
Lens Size :
11.60mm
Panel Cutout Dimensions :
0.48" (12.19mm)
Ratings :
DC
Type :
LED
Viewing Angle :
Voltage :
12V