KB01KW01-28-JF
Manufacturer Part Number:
KB01KW01-28-JF
Part of Description:
INCAND PANEL INDICATOR GRN 28V
Lamp Color :
Green
Lens Color :
Green
Lens Size :
11.60mm
Panel Cutout Dimensions :
0.48" (12.19mm)
Type :
Incandescent
Viewing Angle :
Voltage :
28V