KB01KW01-28-JE
Manufacturer Part Number:
KB01KW01-28-JE
Part of Description:
INCAND PANEL INDICATOR YLW 28V
Lamp Color :
Yellow
Lens Color :
Yellow
Lens Size :
11.60mm
Panel Cutout Dimensions :
0.48" (12.19mm)
Type :
Incandescent
Viewing Angle :
Voltage :
28V