LB02GW01-12-FJ
Manufacturer Part Number:
LB02GW01-12-FJ
Part of Description:
IND PB ILLUM RND GRAY 12V LAMP
Current :
60mA
Lamp Color :
Green
Lens Color :
Green
Lens Size :
19.00mm Dia
Lens Style :
Round with Flat Top
Panel Cutout Dimensions :
0.87" (22.10mm)
Panel Cutout Shape :
Round
Termination Style :
Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Voltage :
12V