LB01GW01-12-GJ
Manufacturer Part Number:
LB01GW01-12-GJ
Part of Description:
IND PB ILLUM SQ GRAY 12V BLUE
Current :
60mA
Lamp Color :
Blue
Lens Color :
Blue
Lens Size :
13.20mm
Lens Style :
Square with Flat Top
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
Panel Cutout Dimensions :
0.64" (16.26mm)
Panel Cutout Shape :
Round
Ratings :
AC
Termination Style :
Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Voltage :
12V