KB02KW01-28-EB
Manufacturer Part Number:
KB02KW01-28-EB
Part of Description:
SW IND PB RND YEL 28V LAMP SLD
Lamp Color :
Yellow
Lens Color :
Yellow
Lens Size :
11.60mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
Panel Cutout Dimensions :
0.48" (12.19mm)