5337.4-32-M6-30-NI
Manufacturer Part Number:
5337.4-32-M6-30-NI
Manufacturer/Brand:
J.W. Winco
Part of Description:
FIVE-LOBED KNOB, PLASTIC
Stock Condition:
206
Manufacturer :
J.W. Winco
Product Category :
Knobs
Color :
Black
Diameter :
1.260" (32.00mm)
Features :
Height :
0.890" (22.61mm)