PL16-R120-CR
Manufacturer Part Number:
PL16-R120-CR
Part of Description:
16MM PILOT LIGHT AND LED REPLACE
Lamp Color :
Red
Lens Color :
Lens Size :
9.80mm Dia
Panel Cutout Dimensions :
0.63" (16.00mm)
Product Status :
Active
Voltage :
120V