Q22F1CXXB110E
Manufacturer Part Number:
Q22F1CXXB110E
Part of Description:
INDICATOR 110V 22MM FLUSH BLUE
Current :
5mA
Lamp Color :
Blue
Lens Color :
Blue
Lens Size :
18.00mm Dia
Millicandela Rating :
100mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.87" (22.10mm)
Ratings :
AC
Termination Style :
Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Voltage :
110V