Q14F3CXXHR110E
Manufacturer Part Number:
Q14F3CXXHR110E
Part of Description:
LED PMI 110VAC FLUSH RED
Current :
6mA
Lamp Color :
Red
Lens Color :
Red
Lens Size :
10.00mm Dia
Millicandela Rating :
800mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.55" (13.97mm)
Termination Style :
Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Voltage :
110V