Q22PP1BPXXW110ELT
Manufacturer Part Number:
Q22PP1BPXXW110ELT
Part of Description:
INDICATOR 110V 22MM PROM WHITE
Current :
40mA
Lamp Color :
White
Lens Style :
Round with Domed Top
Millicandela Rating :
1000mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.866" (22.00mm)
Ratings :
DC
Termination Style :
Solder Lug
Voltage :
3.3V