Q22F1ARXXSR220E
Manufacturer Part Number:
Q22F1ARXXSR220E
Part of Description:
INDICATOR 220V 22MM FLUSH RED
Stock Condition:
3
Current :
3mA
Lamp Color :
Red
Lens Color :
Red
Lens Size :
18.00mm Dia
Millicandela Rating :
8000mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.87" (22.10mm)
Ratings :
AC
Termination Style :
Solder Lug
Voltage :
220V