Q8F3CXXHY110E
Manufacturer Part Number:
Q8F3CXXHY110E
Part of Description:
LED PMI FLUSH 110VAC YELLOW
Current :
6mA
Lamp Color :
Yellow
Lens Color :
Yellow
Lens Size :
5mm, T-1 3/4
Millicandela Rating :
250mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.31" (7.87mm)
Ratings :
AC
Termination Style :
Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle :
100°
Voltage :
110V