62MP1000W
Manufacturer Part Number:
62MP1000W
Manufacturer/Brand:
Essentra Components
Part of Description:
HOLE PLUG, SNAP IN , 1.000 IN HO
Stock Condition:
3,914
Manufacturer :
Essentra Components
Product Category :
Hole Plugs - Tapered Caps
Color :
White
Diameter - Inside :
Diameter - Outside :
Flange Diameter :
1.203" (30.56mm)
Hole Diameter :
1.000" (25.40mm)
Material :
Nylon
Panel Thickness :
0.125" (3.18mm) 1/8"