PMRL200W-NWW120-WT
Manufacturer Part Number:
PMRL200W-NWW120-WT
Part of Description:
PMI 2-5-2013 WT
Current :
3.5mA
Lamp Color :
White, Cool
Lens Color :
Lens Size :
5mm, T-1 3/4
Millicandela Rating :
2500mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.31" (7.92mm)
Product Status :
Active
Ratings :
AC
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle :
50°
Voltage :
120V