Q14F3BXXHY110E
Manufacturer Part Number:
Q14F3BXXHY110E
Part of Description:
LED PMI FLUSH 110VAC YELLOW
Current :
6mA
Lamp Color :
Yellow
Lens Color :
Yellow
Lens Size :
10.00mm Dia
Millicandela Rating :
250mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.55" (13.97mm)
Termination Style :
Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Voltage :
110V