Q22F1BXXY12E
Manufacturer Part Number:
Q22F1BXXY12E
Part of Description:
INDICATOR 12V 22MM FLUSH YELLOW
Current :
40mA
Lamp Color :
Yellow
Lens Color :
Yellow
Lens Size :
18.00mm Dia
Millicandela Rating :
4mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.87" (22.10mm)
Ratings :
DC
Termination Style :
Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Voltage :
12V