P84-G120-CG
Manufacturer Part Number:
P84-G120-CG
Part of Description:
PMI LED 0.500" 120V TAB GREEN
Current :
3.5mA
Lamp Color :
Green
Lens Color :
Green
Lens Size :
12.60mm Dia
Millicandela Rating :
780mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.50" (12.60mm)
Product Status :
Active
Ratings :
AC
Viewing Angle :
75°
Voltage :
120V