Q8P3CXXHG110E
Manufacturer Part Number:
Q8P3CXXHG110E
Part of Description:
LED PMI PROMINENT 110VAC GRN
Current :
6mA
Lamp Color :
Green
Lens Color :
Green
Lens Size :
5mm, T-1 3/4
Millicandela Rating :
1900mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.31" (7.87mm)
Ratings :
AC
Termination Style :
Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Voltage :
110V