Q14F1BXXHW24E
Manufacturer Part Number:
Q14F1BXXHW24E
Part of Description:
14MM FLSH BLK CHRM HYP WHT 24VDC
Current :
20mA
Lamp Color :
White
Lens Color :
White
Lens Size :
10.00mm Dia
Panel Cutout Dimensions :
0.55" (13.97mm)
Ratings :
DC
Termination Style :
Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Voltage :
24V