Q6R3BXXB24E
Manufacturer Part Number:
Q6R3BXXB24E
Part of Description:
LED PANEL MOUNT INDICATOR BLUE
Current :
20mA
Lamp Color :
Blue
Lens Color :
Blue
Lens Size :
3mm, T-1
Millicandela Rating :
1200mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.24" (6.10mm)
Termination Style :
Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Voltage :
24V