Q22F1AYXXSY24AE
Manufacturer Part Number:
Q22F1AYXXSY24AE
Part of Description:
INDICATOR 24V 22MM FLUSH YELLOW
Stock Condition:
1
Current :
40mA
Lamp Color :
Yellow
Lens Color :
Yellow
Lens Size :
18.00mm Dia
Millicandela Rating :
1250mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.87" (22.10mm)
Ratings :
AC/DC
Termination Style :
Solder Lug
Voltage :
24V