Q8R3BZZRYG24E
Manufacturer Part Number:
Q8R3BZZRYG24E
Part of Description:
LED PMI RECESSED GR/RD/YLW
Current :
20mA Green, 20mA Red, 20mA Yellow
Lamp Color :
Green, Red, Yellow
Lens Color :
Lens Size :
5mm, T-1 3/4
Millicandela Rating :
15mcd Green, 60mcd Red, 13mcd Yellow
Panel Cutout Dimensions :
0.31" (7.87mm)
Ratings :
DC
Termination Style :
Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Voltage :
24V Green, 24V Red, 24V Yellow