PMRL125W-NWG15H
Manufacturer Part Number:
PMRL125W-NWG15H
Part of Description:
PMI 11-10-16
Current :
15mA
Lamp Color :
Green
Lens Color :
Lens Size :
3mm, T-1
Millicandela Rating :
2000mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.23" (5.84mm)
Product Status :
Active
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle :
45°
Voltage :
15V