VP166-B22SY-Y3145
Manufacturer Part Number:
VP166-B22SY-Y3145
Lens Color :
Blue, Red
Panel Cutout Dimensions :
1.45" x 0.83" (36.83mm x 21.08mm)
Termination Style :
Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Voltage :
12V