PMRL200W-BCA24H-WT
Manufacturer Part Number:
PMRL200W-BCA24H-WT
Part of Description:
PMI 1-04-17 WT
Current :
17mA
Lamp Color :
Amber
Lens Color :
Lens Size :
5mm, T-1 3/4
Millicandela Rating :
100mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.31" (7.92mm)
Product Status :
Active
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle :
35°
Voltage :
24V