Q6F3CXXW24E
Manufacturer Part Number:
Q6F3CXXW24E
Part of Description:
LED PANEL MOUNT INDICATOR WHT
Current :
20mA
Lamp Color :
White
Lens Color :
White
Lens Size :
3mm, T-1
Millicandela Rating :
220mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.24" (6.10mm)
Termination Style :
Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Voltage :
24V