Q6F1CXXB24E
Manufacturer Part Number:
Q6F1CXXB24E
Part of Description:
INDICATOR 24V 6MM FLUSH BLUE
Current :
20mA
Features :
Ingress Protection :
IP67
Lamp Color :
Blue
Lens Color :
Blue
Lens Size :
3mm, T-1
Millicandela Rating :
100mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.24" (6.10mm)
Product Status :
Active
Voltage :
24V