Q6R1BXXW12E
Manufacturer Part Number:
Q6R1BXXW12E
Part of Description:
INDICATOR 12V 6MM RECESSED WHT
Current :
20mA
Lamp Color :
White
Lens Color :
White
Lens Size :
3mm, T-1
Panel Cutout Dimensions :
0.24" (6.10mm)
Voltage :
12V