Q6P1BXXW24E
Manufacturer Part Number:
Q6P1BXXW24E
Part of Description:
INDICATOR 24V 6MM PROMINENT WHT
Current :
20mA
Lamp Color :
White
Lens Color :
White
Lens Size :
3mm, T-1
Millicandela Rating :
1200mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.24" (6.10mm)
Termination Style :
Solder Lug
Voltage :
24V