Q6R1BXXB24E
Manufacturer Part Number:
Q6R1BXXB24E
Part of Description:
INDICATOR 24V 6MM RECESSED BLU
Current :
20mA
Lamp Color :
Blue
Lens Color :
Blue
Lens Size :
3mm, T-1
Panel Cutout Dimensions :
0.24" (6.10mm)
Voltage :
24V