SD-40PSA-10"X10"-5PK
Manufacturer Part Number:
SD-40PSA-10"X10"-5PK
Manufacturer/Brand:
Aearo Technologies, a 3M company
Part of Description:
ISODAMP 10"X10"X.045" 5PK
Stock Condition:
2
Manufacturer :
Product Category :
Foam
Color :
Black
Density :
1682 kg/m³
Material :
Material Flammability Rating :
UL94 V-0
Product Status :
Active
Size / Dimension :
10.00" L x 10.00" W (254.00mm x 254.00mm)
Thickness :
0.045" (1.14mm)