Q6P3BYYRG24E
Manufacturer Part Number:
Q6P3BYYRG24E
Part of Description:
LED PM IND PROMINENT GRN/RD
Current :
20mA Green, 20mA Red
Lamp Color :
Green, Red
Lens Color :
Lens Size :
3mm, T-1
Millicandela Rating :
15mcd Green, 20mcd Red
Panel Cutout Dimensions :
0.24" (6.10mm)
Termination Style :
Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Voltage :
24V Green, 24V Red