Q6R1BXXY12E
Manufacturer Part Number:
Q6R1BXXY12E
Part of Description:
INDICATOR 12V 6MM RECESSED YEL
Stock Condition:
25
Current :
20mA
Lamp Color :
Yellow
Lens Color :
Yellow
Lens Size :
3mm, T-1
Millicandela Rating :
30mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.24" (6.10mm)
Voltage :
12V