905-NWG24H-O
Manufacturer Part Number:
905-NWG24H-O
Part of Description:
PMI 10-23-2015
Current :
17mA
Lamp Color :
Green
Millicandela Rating :
6500mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Product Status :
Active
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Voltage :
24V