Q8R1BXXY110E
Manufacturer Part Number:
Q8R1BXXY110E
Part of Description:
INDICATOR 110V 8MM RECESSED YEL
Current :
6mA
Lamp Color :
Yellow
Lens Color :
Yellow
Lens Size :
5mm, T-1 3/4
Millicandela Rating :
50mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.31" (7.87mm)
Ratings :
AC
Voltage :
110V