Q8F1CXXY24E
Manufacturer Part Number:
Q8F1CXXY24E
Part of Description:
INDICATOR 24V 8MM FLUSH YELLOW
Current :
20mA
Features :
Ingress Protection :
IP67
Lamp Color :
Yellow
Lens Color :
Yellow
Lens Size :
5mm, T-1 3/4
Millicandela Rating :
6mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.31" (7.87mm)
Product Status :
Active
Ratings :
DC
Voltage :
24V