CNX718N900120T
Manufacturer Part Number:
CNX718N900120T
Part of Description:
LED 18MM WHITE 120V TAB PNL MNT
Lamp Color :
White
Lens Color :
White
Lens Size :
18.50mm Dia
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
2500mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.69" (17.53mm)
Ratings :
AC
Termination Style :
Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Voltage :
120V