CNX718N50012T
Manufacturer Part Number:
CNX718N50012T
Part of Description:
LED 18MM GREEN 12V TAB PNL MNT
Lamp Color :
Green
Lens Color :
Green
Lens Size :
18.50mm Dia
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
2400mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.69" (17.53mm)
Ratings :
DC
Termination Style :
Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Voltage :
12V