CNX718N50005W
Manufacturer Part Number:
CNX718N50005W
Part of Description:
LED 18MM GREEN 5V WIRE PNL MNT
Lamp Color :
Green
Lens Color :
Green
Lens Size :
18.50mm Dia
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
2400mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.69" (17.53mm)
Ratings :
DC
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
5V