Q6R1CXXY24
Manufacturer Part Number:
Q6R1CXXY24
Part of Description:
INDICATOR 24V 6MM RECESSED YLW
Stock Condition:
18
Current :
20mA
Lamp Color :
Yellow
Lens Color :
Yellow
Lens Size :
3mm, T-1
Millicandela Rating :
30mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.24" (6.10mm)
Product Status :
Discontinued at Digi-Key
Voltage :
24V