CNX718N400120W
Manufacturer Part Number:
CNX718N400120W
Part of Description:
LED 18MM AMBER 120V WIRE PNL MNT
Lamp Color :
Amber
Lens Color :
Amber
Lens Size :
18.50mm Dia
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
2800mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.69" (17.53mm)
Ratings :
DC
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
120V