Q6R3CXXY24E
Manufacturer Part Number:
Q6R3CXXY24E
Part of Description:
LED PANEL MOUNT INDICATOR YLW
Current :
20mA
Lamp Color :
Yellow
Lens Color :
Yellow
Lens Size :
3mm, T-1
Millicandela Rating :
30mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.24" (6.10mm)
Ratings :
DC
Termination Style :
Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Voltage :
24V