C96-NWG120-CGO
Manufacturer Part Number:
C96-NWG120-CGO
Part of Description:
PMI 5-3-2013 GREEN
Current :
3.5mA
Lamp Color :
Green
Lens Color :
Green
Lens Size :
8.50mm Dia
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
6500mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Product Status :
Active
Ratings :
AC
Voltage :
120V