C905-NWW120-O
Manufacturer Part Number:
C905-NWW120-O
Part of Description:
PMI .290" 120V NO LENS WHITE
Current :
3.5mA
Lamp Color :
White, Cool
Millicandela Rating :
6150mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Product Status :
Active
Ratings :
AC
Voltage :
120V