C905-NKG120-O
Manufacturer Part Number:
C905-NKG120-O
Part of Description:
PMI 3-29-2012
Current :
3.5mA
Lamp Color :
Green
Millicandela Rating :
10000mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Product Status :
Active
Ratings :
AC
Viewing Angle :
15°
Voltage :
120V