41W-NKA12H-CWO
Manufacturer Part Number:
41W-NKA12H-CWO
Part of Description:
PMI .250" LED 12V WIRE CLEAR AMB
Current :
20mA
Lamp Color :
Amber
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
7.10mm Dia
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Ratings :
DC
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
12V