C96-BCG14H-CGO
Manufacturer Part Number:
C96-BCG14H-CGO
Part of Description:
PMI 12-08-16 GREEN
Current :
25mA
Lens Size :
8.50mm Dia
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Product Status :
Active
Voltage :
14V